wersja polska english version

Kim jesteśmy

„LARS jest  polskim producentem kontraktowym modułów elektronicznych, z   30- letnią tradycją w branży elektronicznej”

Po co działamy

„Celem naszego działania jest przejęcie od naszych partnerów całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem.”

STRONA GŁÓWNAPROFIL DZIAŁALNOŚCIOFERTACERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIAPARK MASZYNOWYKONTAKT
START > CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA
ESSE - MARKA OŚWIETLENIA LED
  NASZE CERTYFIKATY
  NASZE CERTYFIKATY
NASZE CERTYFIKATY
  PARK MASZYNOWY
  PARK MASZYNOWY
POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI
  KONTAKT
  KONTAKT
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA


PROGRAM BADAŃ STOSOWANYCH                                        

Tytuł Projektu:

Białe fluorofory organiczne -materiały luminescencyjne nowej generacji

Okres realizacji: 01.03.2015-28.02.2018

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

w ramach programu PROGRAM BADAŃ STOSOWANYCH

http://www.ncbir.pl/programy-krajowe/program-badan-stosowanych/aktualnosciWysoką jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty jakości.

W grudniu 2013 roku  nasz projekt „Wdrożenie internetowego systemu klasy B2B integrującego zarządzanie procesami biznesowymi w zakresie produkcji i realizacji kontraktów" otrzymał dofinansowanie z UE na realizację w ramach Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.Od 2005 roku posiadamy certyfikat  ISO 9001:2009 (dawniej ISO 9001:2001), potwierdzający zgodność z wymaganiami normy:
 
- naszych usług w zakresie automatycznego i ręcznego montażu SMD,
- kompleksowej obsługi logistycznej dostaw podzespołów elektronicznych,
- procesu projektowania, produkcji i dystrybucji urządzeń elektronicznych, w tym energooszczędnych źródeł światła
- działalności handlowej

 powiększ >>


Nasza działalność opiera się na przyjętej przez Zarząd firmy polityce jakości.

pobierz dokument Polityka jakości (PDF) >>


Od 2005 roku posiadamy certyfikat IQNET w zakresie zarządzania jakością.

 powiększ >>


 W 2006 roku dołączyliśmy do szacownego grona Gazeli Biznesu, dynamicznie rozwijających się polskich firm, które mogą się poszczycić stałym i długotrwałym wzrostem sprzedaży swoich produktów lub usług i oceniane są jako wiarygodni partnerzy w biznesie.

powiększ >>

powiększ >>

 


 W  2006 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem Eksportera Roku  2006 za HIT Eksportowy – moduły sterujące do kawiarek przemysłowych. 

powiększ >>

powiększ >>


W 2006 roku nasz projekt „ Modernizacja parku maszynowego do produkcji pakietów elektronicznych” został wyróżniony wysoką punktacją wśród złożonych wniosków i uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego, Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw, lata 2004-2006.

powiększ >>


W 2009 roku  nasz projekt "Opracowanie oraz wdrożenie do produkcji typoszeregu inteligentnych lamp ulicznych LED" otrzymał dofinansowanie z UE na realizację w ramach Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 Działanie 4.2 "Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego". 


Z uwagi na wysoki stopień innowacyjności i unikalności w skali światowej zastosowanych w produktach LARS rozwiązań, firma postanowiła skorzystać ze stwarzanych przez Unię Europejską możliwości w ramach poddziałania 5.4.1 przeznaczonego na "Wsparcie na uzyskanie/ realizację ochrony własności przemysłowej".

Złożone przez firmę wnioski uzyskały akceptację i firmie przyznane zostało dofinansowanie na ochronę wprowadzanego na rynek nowego produktu - lampy do oświetlenia wewnętrznego LED o nazwie LEDSENA, wyposażonej w system zintegrowanych czujników optymalizujących jej pracę w zależności od warunków oświetleniowych, generując przy tym ponad 30-krotną oszczędność energii. Wiecej informacji o energooszczędnej lampie LED firmy LARS i innych produktach oświetleniowych stworzonych w oparciu o technologię LED znajdziecie Państwo w zakładce "Oferta".

Łącznie w ramach 3 złożonych w 2009 roku wniosków

- Uzyskanie ochrony prawa własności przemysłowej dla wzoru pt. "Lampa LED" na terytorium UE, Chin i USA

 powiększ >>

- Uzyskanie ochrony prawa własności przemysłowej dla wynalazku pt. "Konstrukcja mechaniczna Lampy LED" na terytorium UE, Chin i USA

 powiększ >>

- Uzyskanie ochrony prawa własności przemysłowej dla wynalazku pt. "Sposób sterowania lampą LED oraz układ sterowania dla lampy" na terytorium UE, Chin i USA

 powiększ >>

PARP przyznała firmie LARS dofinansowanie rzędu 510 tysięcy złotych, co stanowi szansę na dalszy rozwój i wzrost pozycji konkurencyjnej firmy na rynku.

W ramach poddziałania 5.4.1. przeznaczonego na "Wsparcie na uzyskanie/ realizację ochrony własności przemysłowej" firmy zainteresowane ochroną swoich wzorów przemysłowych, użytkowych i patentów mają możliwość uzyskania 70% dopłaty do wydatków ponoszonych na opłaty za ochronę za granicą. Przedsiębiorcy mają możliwość wyboru terytorium ochrony w zależności od charakteru produktów i spodziewanego zagrożenia ze strony konkurencji.


W 2010 roku firma LARS otrzymała dotację na realizację projektu "Uzyskanie ochrony prawa własności przemysłowej dla wynalazku pt. Sposób sterowania urządzeniami elektrycznymi, w szczególności lampami oświetleniowymi, system sterowania urządzeniami elektrycznymi, w szczególności lampami oświetleniowymi oraz lampa oświetleniowa na terytorium UE, Chin i USA.   

 powiększ >>

W ramach programu Innowacyjna Gospodarka, poddziałanie 5.4.1 beneficjentowi przyznano ponad 270 tysięcy złotych dofinansowania na cały okres trwania projektu.Produkty oświetleniowe marki ESSE zostały wyróżnione nagrodami na Międzynarodowych Targach Oświetleniowych. 

W ramach konkursu na Najlepszy Wyrób Targów Światło 2010, linia energooszczędnych lamp LED ESSE LEDSENA zdobyła I miejsce w kategorii LEDy i ich zastosowanie oraz Inteligentna Lampa Uliczna LED otrzymała II Nagrodę Ministra Gospodarki w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię. 

W kolejnym roku LARS Co. za linię energooszczędnych lamp ESSE – Inteligentny Panel LED zdobyła I nagrodę targów Światło 2011, oraz I Nagrodę Ministra Gospodarki w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię na targach Elektrotechnika, Cenerg i Światło.

W 2012 rodzina opraw liniowych LED otrzymała I nagrodę za Najlepszy wyrób Targów Światło 2012 w kategorii "Oświetlenie dla biur i administracji oraz oświetlenie techniczne dla przemysłu i biznesu" oraz III nagrodę Ministra Gospodarki za Najbardziej Innowacyjny Produkt lub Technologię Targów Światło 2012.  

Zapraszamy do odwiedzenia strony targów Światło - http://www.lightfair.pl

Zapraszamy do poznania naszych produktów >>


 Szczególnie cenne jest dla nas podziękowanie za okazaną pomoc od dzieci i młodzieży Domu Dziecka nr 10 w Pyrach.

powiększ >>

 

Strona głównaProfil działalnościOfertaCertyfikaty i wyróżnieniaPark maszynowyKontakt
Logistyka i dostawy podzespołówMontaż elektroniki smd i thtProdukcja kontraktowa elektronikiProdukcja energooszczędnego oświetlenia ledMapa dojazdu
powered by WEB interface

© 2000 - 2019 Lars Co. Wszystkie prawa zastrzeżone
tel./fax (48-22) 750 66 01
email: info@larsco.com.pl

Serwis Lars Co. wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij