wersja polska english version

Kim jesteśmy

„LARS jest  polskim producentem kontraktowym modułów elektronicznych, z   30- letnią tradycją w branży elektronicznej”

Po co działamy

„Celem naszego działania jest przejęcie od naszych partnerów całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem.”

STRONA GŁÓWNAPROFIL DZIAŁALNOŚCIOFERTACERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIAPARK MASZYNOWYKONTAKT
START > PROFIL DZIAŁALNOŚCI
ESSE - MARKA OŚWIETLENIA LED
  NASZE CERTYFIKATY
  NASZE CERTYFIKATY
NASZE CERTYFIKATY
  PARK MASZYNOWY
  PARK MASZYNOWY
POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI
  KONTAKT
  KONTAKT
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Kilka słów historii
Korzenie działalności firmy sięgają roku 1983 roku, kiedy to grupa 3 przyjaciół – Krzysztof Łagutko, Jacek Belino-Studziński i Andrzej Roman – postanowiła założyć firmę, aby wspólnie realizować własne projekty, wykorzystując swoją wiedzę  o elektronice.

Początkowo zajmowaliśmy się konstrukcją i produkcją aparatury pomiarowej, sprzętu komputerowego oraz elektronicznego sprzętu medycznego. Od ostatnich 25 lat działalność firmy koncentruje się na usługowym montażu elektronicznym - w szczególności - na automatycznym montażu SMT.

Od kilku lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów od współpracy na etapie tworzenia projektu,   opracowania prototypów, wdrożenia serii pilotażowej do produkcji,  po kompleksowe dostawy  podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych,  montaż  serii produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem, na wysyłce przetestowanych pakietów  i urządzeń finalnych kończąc.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność o rozwiązania dedykowane dla instytucji użyteczności publicznej i jednostek terytorialnych, dostosowując swoje możliwości do najnowszych dyrektyw unijnych i promujących rozwiązania energooszczędne. Nasze zaangażowanie i skuteczność działania zostały wysoko ocenione przez naszych partnerów, dzięki czemu zyskaliśmy opinię wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki, podjęliśmy wyzwanie opracowania trwałych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska produktów, dla których stworzyliśmy markę ESSE – Energy Saving Solution Enterprise.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED oraz autorskich rozwiązań powstały innowacyjne i funkcjonalne produkty, umożliwiające efektywne zarządzanie zużyciem energii, do których poznania zapraszamy wszystkich Państwa.

Cel naszej działalności
Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem.

Aby montaż był zgodny z obowiązującymi technologiami należy ponieść inwestycje rzędu setek tysięcy USD na zakup urządzeń do montażu i  na bieżąco pokrywać koszty produkcji - zakup past lutowniczych, topników, szablonów, koszt specjalistycznych szkoleń z obsługi maszyn i wynagrodzeń wyspecjalizowanego personelu.

Producent kontraktowy wykorzystuje swoje moce produkcyjne dla wielu klientów i przez 24 godziny na dobę. W przeliczeniu na zmontowany element koszty te są znacznie niższe ponieważ rozkładają się na większą liczbę zmontowanych podzespołów, niż w przypadku zastosowania całej linii technologicznej do montażu jednego czy dwóch wyrobów. Możemy więc zaoferować Państwu atrakcyjne niskie ceny i być konkurencyjni w stosunku do kosztów montażu własnego prowadzonego przez klienta.

Dzięki współpracy z naszą firmą możecie Państwo zapomnieć o:

 • problemach z logistyką dostaw i organizacją transportu
 • zamrażaniu środków pieniężnych na zakup podzespołów
 • kosztach utrzymywania magazynu komponentów, reklamacjach i corocznych remanentach
 • problemach technicznych związanych z przygotowaniem produkcji
 • ponoszeniu inwestycji w park maszynowy i organizację stanowisk montażowych
 • problemach z zarządzaniem produkcją

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo:

 • Komplet wysokiej jakości podzespołów po atrakcyjnej  cenie
 • Wysokiej jakości obwody drukowane na preferencyjnych warunkach
 • Zmontowane pakiety elektroniczne zgodnie z harmonogramem dostaw
 • Oszczędności z tytułu obniżenia kosztów 
 • Kredyt kupiecki na realizację płatności za usługi

Filozofia współpracy
Naszym Klientom oferujemy współpracę w trzech podstawowych obszarach:

 1. montażu usługowego z wykorzystaniem  elementów klienta
 2. dostaw podzespołów elektronicznych  do produkcji i montażu
 3. kompleksowej obsługi od projektu  po montaż seryjny

Firmom zainteresowanym kompleksową obsługą proponujemy pełne spektrum naszych usług po preferencyjnych cenach, z możliwością stałej współpracy według harmonogramów produkcyjnych Klienta

Jesteśmy otwarci na różne formy  współpracy i elastycznie podchodzimy do indywidualnych potrzeb naszych klientów i niestandardowych zleceń.

Klienci
Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki z obszaru nowoczesnych technologii, zarówno z Polski, jak i Europy i Stanów Zjednoczonych Ameryki, co stawia  przed nami wysokie wymagania, odnośnie jakości naszych usług.

Gwarantowaną wysoką jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty jakości i wyróżnienia.  

Zaplecze technologiczne
Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, mogący sprostać wymaganiom jakościowym technologii bezołowiowej i surowym normom montażu w 3-ciej klasie czystości technologicznej dla produkcji specjalnych.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce "Park maszynowy

O naszych mocach produkcyjnych i możliwym zakresie współpracy, przeczytacie Państwo również w styczniowym wydaniu Informatora Elektroniki poświęconym Montażowi elektronicznemu na zlecenie

Analiza rynku 2010
Prezentacja LARS co 2010

 

Strona głównaProfil działalnościOfertaCertyfikaty i wyróżnieniaPark maszynowyKontakt
Logistyka i dostawy podzespołówMontaż elektroniki smd i thtProdukcja kontraktowa elektronikiProdukcja energooszczędnego oświetlenia ledMapa dojazdu
powered by WEB interface

© 2000 - 2020 Lars Co. Wszystkie prawa zastrzeżone
tel./fax (48-22) 750 66 01
email: info@larsco.com.pl

Serwis Lars Co. wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij